Best Price Guarantee

Opposite of our opponent, we offer the best quality of Istanbul Airport transfer service and other services at the best prices.

Easy Payment Option

Transfer 212 which focuses on customer satisfaction, offers you the possibility to pay by cash and money transfer in vehicles besides paying by credit card.

Luxury Car Fleet

We alsways care about the comfort and safety of our customers. We do not interrupt the maintenance of our vehicles and renew our vehicles constantly.

Online Reservation

With our booking form on our website, in two steps you can quicklyand easily create your booking requests.

7/24 Call Center

For airport transfers, tours and special transport requests you can reach us 24/7 and you can get support for your transfer plans.

Our Popular Transfer Areas

Vehicles

It Is Very Easy To See The Qualities Of Our Vehicles

Transfer 212 Mercedes Vito

Mercedes Vito

Max. 8 People 5 Big Luggage Capacity Coffee Machine Tea Machine Baby Seat Air Conditioning Araç İkram (Water, Sugar) Satellite Tracking System
Transfer 212 Mercedes Vito

Mercedes Vito

Max. 8 People 5 Big Luggage Capacity Coffee Machine Tea Machine Baby Seat Air Conditioning Araç İkram (Water, Sugar) Satellite Tracking System
Transfer 212 Mercedes Vito

Mercedes Vito

Max. 8 People 5 Big Luggage Capacity Coffee Machine Tea Machine Baby Seat Air Conditioning Araç İkram (Water, Sugar) Satellite Tracking System
Transfer 212 Mercedes Vito

Mercedes Vito

Max. 8 People 5 Big Luggage Capacity Coffee Machine Tea Machine Baby Seat Air Conditioning Araç İkram (Water, Sugar) Satellite Tracking System
Transfer 212 Mercedes Vito

Mercedes Vito

Max. 8 People 5 Big Luggage Capacity Coffee Machine Tea Machine Baby Seat Air Conditioning Araç İkram (Water, Sugar) Satellite Tracking System
Transfer 212 Mercedes Vito

Mercedes Vito

Max. 8 Kişi 5 Big Luggage Capacity Coffee Machine Tea Machine Baby Seat Air Conditioning Araç İkram (Water, Sugar) Satellite Tracking System
Transfer 212 Volkswagen Caravella

Volkswagen Caravella

Max. 8 Kişi 5 Big Luggage Capacity Coffee Machine Tea Machine Baby Seat Air Conditioning Araç İkram (Water, Sugar) Satellite Tracking System
Transfer 212 Mercedes Sprinter

Mercedes Sprinter

Max. 16 Kişi 16 Big Luggage Capacity Coffee Machine Tea Machine Baby Seat Air Conditioning Araç İkram (Water, Sugar) Satellite Tracking System

Most Popular Tours

PROMOTION FILM

GİZLİLİK VE GÜVENLİK

İşbu sözleşmede kullanılan kavram ve kısaltmaların açıklamaları aşağıda verilmiştir.

1.Transfer212: Saygın Turizmcilik ve Seyahat Ltd. Şti

2.Site: www.transfer212.com web sitesi.

3.Ziyaretçi: Siteyi kişisel iletişim bilgilerini vermeden okuyarak bilgilenme amaçlı ziyaret eden, kullanan şahıs veya şahıslar.

4.Üye/Müşteri: Siteyi kullanmak için gereken asgari bilgileri girerek geçerli bir e-mail adresini ve bir şifreyi kullanan, siteye bu yolla giriş yapan ve bunun için kişisel ve/veya kurumsal bilgilerini, hizmet detaylarını kendi rızasıyla veren kişi ya da kurumlar.

5.Kullanıcı: Siteyi kullanan tüm ziyaretçi, üye ve müşterilerin genel tanımıdır.

1. Gizlilik

Bu site, münhasıran Transfer212'e aittir ve Transfer212, kullanıcılarının gizliliklerini korumakla sorumludur. Genel olarak bu gizlilik sözleşmesi, Transfer212 tarafından toplanan ve kullanılan tüm Kullanıcı bilgileri için geçerlidir. Bu Gizlilik Sözleşmesi, Transfer212 tarafından bu sitede toplanan bilgi ve veri türlerini; bunların nasıl kullanılıp korunduğunu ana hatlarıyla açıklamaktadır. Transfer212, bu sözleşmede yer alan kuralların tümü ile eksiksiz bir şekilde yerine getirileceğini teyit etmektedir. Böylelikle, iş burada yer verilen ilkelere bağlı olarak, Transfer212 tarafından toplanmış olan her türlü bilginin; Transfer212'in ilgili hizmeti sunan bölümündeki ekibince alınan sıkı güvenlik ve gizlilik önlemleri ile saklanması hususunda azami özen gösterilmektedir. Ancak bu sorumluluk, internet ortamının gerektirdiği koşullar içerisinde sağlanan en üst düzey gizliliği içermekte olup, bununla sınırlıdır. Site, Transfer212’in ortaklık, bağlı kuruluş veya temsilcilerine ait sitelere ve gizlilik konusunda yeterince duyarlı olduğunu gösterebilen ve standartlara uygun olan diğer sitelere bağlantılar içerebilmektedir. Ancak ilgili sitelerin içeriği ya da gizlilik uygulamalarından Transfer212 sorumlu tutulamaz.

2. Kişisel Bilgiler ve Üyelik Kayıtlarının Gizliliği:

Siteyi kullanarak, site aracılığı ile edinilebilen kişisel bilgilerinizin Transfer212 ve bağlantılı şirketler ve temsilciler tarafından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız. Site üzerinden üye sayfanızı kullanabilmeniz için e-posta adresiniz ve şifrenizi kullanmanız gerekmektedir. Şifrenizi üyelik sayfanız üzerinden değiştirmeniz önerilmektedir. Ayrıca; hizmetlerimizden herhangi birini satın aldığınız sırada verdiğiniz bilgilerin tam ve doğru olduğundan sorumlusunuz. İşlemlerinizi sürdürebilmesi için gerekli olan bilgiyi tam veya doğru olarak sağlayamamanız durumu, web sitemizden beklediğiniz hizmeti yerine getiremememize neden olabilir. Bilgilerinizi tam ve doğru vermemenizden kaynaklanabilecek, web sitesi kullanımının ve/veya hizmetlerin aksaması durumundan Transfer212 hiçbir biçimde sorumlu değildir. Üyelik bilgilerinizin her zaman gizli tutulması gereklidir; 3. kişilerin sizin kullanıcı adı ve/veya şifre bilgilerinize ulaşmasından dolayı Transfer212’in hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu bilgileri gizli tutmamanızdan kaynaklanan her türlü sorumluluk şahsınıza ait olup, Transfer212 her ne nam adı altında olursa olsun, herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir.

3. Bizimle Paylaştığınız Bilgilerin Korunması:

Transfer212, kendisine bu Sitenin ve sitede bulunan hizmetlerin kullanılması için sunulan tüm kişisel bilgi ve verileri güvenli sunucularda barındırır, varsa mali bilgilerin iletimi ve şifrelenmesi dahil, korunması için çeşitli güvenli teknikler kullanır.

Bize bilgi gönderiminde bulunduğunuz pek çok form ve veri ortamı; şifrelenerek korunmaktadır.

Girmiş olduğunuz bilgi ve veriler, hizmetlerimizin gerektirdiği şekilde ve hukuki olarak saklanması gereken süre ile sistemimizde saklanmaktadır. Tarafımızca tutulmakta olan verilere ulaşılması ya da bilgilerin değiştirilmesi üye giriş sayfaları aracılığı ile yapılabilmektedir. Bu sayfaları kullanmanız; gerekli bilgi ve verilerin güncellenmiş halinin Transfer212 tarafından işbu Gizlilik Sözleşmesi'ne tabi olarak saklanmasına ve kullanılmasına onay verdiğiniz anlamına gelecektir.

4. Zaman içerisinde Transfer212 ve bağlantılı şirketler ve/veya temsilcileri Site yolu ile bilgisayarınıza bir küçük bir metin dosyası gönderebilir. Bu bilgiler Site sunucusu tarafından İnternet tarayıcınıza gönderilen ve daha sonra bilgisayarınızın hafızasında depolanan, küçük verilerdir. Gönderilen küçük metinler sisteminize zarar vermez. Bu uygulamayla Siteye yaptığınız tekrarlı ziyaretlerin kolaylaşması sağlanır. İnternet tarayıcınızın ayarlarını değiştirerek gönderilen metinlerini kabul etmeyebilir ya da bilgisayarınıza bir metin gönderildiğinde tarayıcınızın sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz. Metinleri reddederseniz sitemizde ve diğer web sitelerinde karşılaşacağınız uygulamalar azalabilir ve bazı özellikler istenen şekilde çalışmayabilir. Bu azalan uygulamalardan ve aksaklıklardan Transfer212 sorumlu değildir.

5. Sözleşme Değişiklikleri:

Bu Gizlilik Sözleşmesi değişikliğe tabidir. Transfer212, Gizlilik Sözleşmesi'ndeki herhangi bir değişiklik sitede duyuracaktır. Site kanalıyla Transfer212 'ye gönderilen ve/veya iletilen tüm kişisel ve/veya üyelik ve/veya bilgileri, değiştirilmiş şekliyle Gizlilik Sözleşmesi'nin şart ve koşullarına tabidir.

6. Bize Ulaşın:

Bu Gizlilik Sözleşmesi ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek, veya Gizlilik Sözleşmesi'nin ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz info@transfer212.com adresine yazabilirsiniz. Transfer212 bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır.

www. transfer212.com Gizlilik Sözleşmesi 01/06/2015 tarihinden itibaren geçerli kalacaktır.

İPTAL ve DEĞİŞİKLİK ŞARTLARI

İptal tarihi geçen rezervasyonlar için geri ödeme alamazsınız.

Uçağınızı özel ya da genel sebeplerden dolayı kaçırmanız durumunda, bizlere 7/24 hizmet telefon numaralarımızdan +90 212 909 2 212 ve/veya +90 533 040 2 212 üzerinden ulaşabilirsiniz.Bu gibi durumların bizlere transfer saati en az 3 saat (90 dk) öncesinde bildirilmesi önemlidir. Nitekim bildirmemeniz durumunda hizmet koşullarımızda da belirtildiği gibi “No-Show” fiyatlandırma politikası uygulanacaktır. Bildirmeniz durumunda ise hizmetiniz 24 saat süreyle beklemeye alınacaktır.

İptal tarihi geçmeden yapmış olduğunuz iptaller tarafınıza yapmış olduğunuz ödeme metodu ile iade edilecektir.

Değişiklik tarihi geçen rezervasyonlarınız için sadece çağrı merkezimiz aracılığı ile değişiklik yapabilirsiniz.

Bu hizmeti satın alarak seçmiş olduğunuz araç ile ilgili belirtilen iptal ve değişiklik şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

YOLCU TAŞIMA VE HİZMET SÖZLESMESİ

1-Taraflar Saygın Turizmcilik ve Seyahat Ltd.Şti. kısaca "Transfer212" olarak anılacaktır.

2-Konu İşbu sözleşme ile taraflar; Uçuş öncesi ve sonrası, kendilerince belirlenen adreslerden havaalanlarına ve tersi istikamete transferi hizmetinin sağlanması, bu hizmetin bedel karşılığı Transfer212 tarafından ifa edilmesi konularında aşağıdaki sözleşme koşulları çerçevesinde anlaşmışlardır.

3- Hizmet ve Ödeme Bilgileri

3.1. Sözleşme bedeli KDV dahil …. TL'dir.

3.2. Özel transfer hizmetinde, sözleşmede belirtilen güzergah(lar) dışında talep edilen farklı nokta talepleri; güzergah üzerinde ve beklemesizse fiyata dahil, güzergah üzerinde değilse her farklı nokta için ….. TL yolcu tarafından bölgede ödenir.

3.3. Acente gerekli durumlarda tüketiciye bildirmek kaydı ile araç tipini bir üst araç tipi ile değiştirebilir. Müşteri bu değişikliği kabul etmediği takdirde rezervasyonunu iptal edip, ödediği ücretin tamamını iade alma hakkına sahiptir. Bu durumda müşterinin tazminat hakkı doğmaz.

3.4. Bu belge ile acenteyi, aldığım hizmetler için aşağıda numarası yazılı kredi kartımla tahsil etmeye yetkili kılıyorum.

3.5. Satın alınan hizmet karşılığında fatura düzenleme süresi V.U.K. gereğince ay atlamamak koşulu ile satın alındığı tarih dahil 7 gündür. Ödeme Şekli: Banka: Peşin Tutar: Kredi Kartı: Kart

4-Transfer Tipi: Tek Yön(Tek/Çift Yön)

5-Araç Tipi: Müşterinin seçtiği araç tipi (Binek/Minibüs)

6-Kişi Sayısı: Kişi sayısını müşteri belirtmek zorundadır.

7-Genel Hükümler Yolcuların Trafik Kanunu gereği emniyet kemeri takmaları zorunludur. Yolcu işbu sözleşmeyi sanal pos, mail order, havale veya eft ile alarak, herhangi bir sebeple imzalayamamış olsa dahi, taraflar arasında geçerli olacak sözleşme şartlarını, internet sitesi veya ilanlar ile öğrenmiş olup, hizmeti sözleşmedeki yazılı şartlarda almayı kabul etmiştir. Müşteri işbu sözleşmeye konu transfer hizmetinden yararlanabilmek için transfer saatinden en geç 6 (altı) saat öncesinden rezervasyon yaptırmış olmalıdır. Dini ve milli bayramlarda, yılbaşı ve sair resmi tatil günlerinde transfer saatinden en geç 48(kırk sekiz) saat öncesinden rezervasyon yaptırmış olmalıdır. Rezervasyon müşteri tarafından transfer saatinden en geç 12 saat öncesine kadar iptal edilebilir. Bu durumda müşteriye bedel iadesi yapılır. Daha geç yapılan rezervasyon iptallerinde bedel iadesi yapılmaz. Transfer hizmeti esnasında kalkış noktasından varış noktasına kadar yol boyunca izlenecek güzergâh; trafik, yol durumu ve sair kriterler göz önüne alınarak münhasıran Transfer212 tarafından belirlenir. Müşterinin bu güzergâhı değiştirme yetkisi bulunmamaktadır. Bu kapsamda yolcunun belirlenen güzergâh arasında farklı bir lokasyona uğranması, bu lokasyonda bir süre beklenmesi talepleri kabul edilmez. Transfer212 yalnızca müşteriyi belli bir noktadan havaalanına veya havaalanından belli bir noktaya ulaştırmakla yükümlüdür. Transfer212 transfer hizmeti için; müşterinin transfer hizmetini online olarak satın aldığı esnada belirlenen yolcu sayısı ve bagaj hacmine uygun araç tahsis etmek zorundadır. Transfer212; işbu sözleşme konu hizmete tahsis edeceği tüm araçların ferdi kaza ve koltuk sigortalarının eksiksiz yaptırılmış olacağını, araçların periyodik bakımlarının süreleri içinde yaptırılmış olacağını, araç içinde bulunması zorunlu stepne, ilkyardım malzemesi, yangın söndürme tüpü, reflektör gibi malzemelerin mevcut olacağını kabul ve taahhüt eder. Transfer esnasında meydana gelebilecek herhangi bir trafik kazası ve sair başka bir sebeple, müşterinin bedenen veya madden zarara uğraması veya taşınan eşyanın zarar görmesi durumunda işbu zararlardan Transfer212 sorumlu olmayacaktır. Müşteri böyle bir durumda Transfer212'in Borçlar Kanunu'nun 66. maddesinden ve mevzuatın sair hükümlerinden kaynaklanan herhangi bir sorumluluğunun bulunmayacağını gayri kabili rücu olarak peşinen kabul ve beyan eder. İşbu sözleşmenin Transfer212'e sorumluluk yükleyen maddeleri saklıdır. Transfer hizmetine uygun aracın tahsisine rağmen müşterinin satın alma anında belirlediği kişi sayısı ve bagaj miktarının aşılması durumunda aracın yasal olarak belirlenmiş taşıma hadleri aşılmaksızın transfer gerçekleştirilir. Yasal hadleri aşan yolcu veya bagaj araca kabul edilmez. Müşterinin bu sebeple transfer hizmetinden vazgeçmesi halinde bedel iadesi yapılmaz. Müşteri, transfer noktasında araçtaki Transfer212 personeline hizmeti satın alan müşteri olduğunu, yasal mercilerce verilmiş kimlik belgeleriyle ve rezervasyon belgesiyle belgelemekle yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmeyen müşterinin transferi yapılmayacaktır. Yolcu tarafından önceden taşıma hizmeti için rezervasyonu yaptırılan ancak uçuş programlarındaki değişiklik nedeniyle oluşan durum veya operasyonel iptal ve/veya diğer gecikme durumlarını Bitransfer yetkilileri takip etmek ve taşıma hizmetini ilave bir bedel talep etmeksizin gerçekleştirmek için gerekli tüm tedbirleri zamanında almakla sorumludur.

Bu kapsamda, uçuşun herhangi bir nedenle iptali halinde ise Yolcu transfer ücretini Transfer212’ e ödemişse, Transfer212 en geç 7 (yedi) gün içinde Yolcunun bildireceği banka hesabına transfer ücretinin tamamını iade edecektir. Transfer esnasında müşteri tarafından araç içinde unutulan bilumum eşyaların kaybından veya hasarından Bitransfer sorumlu değildir. Ancak unutulan eşyanın Transfer212 personeli tarafından sonradan fark edilmesi halinde, müşterinin talebi üzerine aynı gün içinde bedel karşılığı İstanbul il sınırları içinde belirtilen adrese teslim edilir. Bitransfer transfer işlemi esnasında bagaj olarak çuval, sandık, koli vb. kabul etmez. Yolcunun kişi başına en fazla 15 kg bagaj hakkı vardır. Yolcudan alınmış değer beyanı yapılmayan bagajların kaybı ya da hasarı durumunda, hizmet bedeli maddi ve manevi tazminat olarak yolcuya ödenir. Müşteri transfere konu bagaj içinde yanıcı, parlayıcı, patlayıcı, uyuşturucu, akıcı, kokucu, radyoaktif ve T.C. mevzuatınca taşınması ve bulundurulması yasak herhangi bir maddenin bulunmadığını kabul taahhüt ve beyan eder. Bagajlar içinde sayılan maddelerin varlığı şoför tarafından fark edilirse söz konusu bagaj araç içine kabul edilmez. Mezkûr maddelerin bagajdan tahliyesi esnasında aşağıda da belirtilen 15 (onbeş) dakikalık sürenin aşılması, bu sebeplerle transferin gerçekleşmemesi veya kaybedilen süre sebebiyle müşterinin uçuşa yetişememesi durumlarında bedel iadesi yapılmaz. Ayrıca bu durumlarda müşteri, Transfer212’ ye karşı herhangi bir nam altında hiçbir alacak veya hak talep edemez. Bagaj içinde; yukarıda sayılan maddelerin varlığının fark edilmesi durumunda durum Transfer212 tarafından derhal yetkili resmi mercilere bildirilecektir. Sayılan maddelerin varlığı şoför tarafından fark edilmeyip; transfer esnasında aracın kolluk güçleri tarafından durdurulması ve aranmasıyla tespit edilirse; Bitransfer’in bu sebeple uğrayacağı her türlü zarar ve ziyan müşteri tarafından nakden ve defaten derhal karşılanacaktır. Müşterinin evcil hayvan transferi talepleri ve taşınacak evcil hayvanın türü hizmetin online olarak satın alınması sırasında müşteri tarafından bildirilecektir. Söz konusu bildirim olmadan hayvan transferi yapılmaz. Yanında yetişkin müşteri olmadan tek başına hayvan transferi yapılmaz. Bu koşullarla transfer edilecek hayvan, ancak her türlü sorumluluk müşteriye ait olmak üzere, özel kafesi içinde,Transfer212 personelinin araç içinde belirlediği bölümde taşınabilir. T.C. yasalarına göre edinilmesi, bulundurulması, transferi hukuka aykırı olan hayvanların transferi hiçbir koşulda mümkün değildir.

Belli bir noktadan havaalanına transferlerde; Transfer212 transfer için tahsis edilen aracın transfer saatinde belirlenen noktada bulunacağını beyan ve taahhüt eder. Transfer saatinden itibaren 15 (on beş) dakikalık gecikme makul gecikme sayılacaktır. 15 (on beş) dakikayı aşan gecikme durumunda müşteri aracı beklemek zorunda değildir. Bu durumda transfer bedeli müşteriye iade edilir. Site, toplu konut gibi transfer noktalarında; site güvenlik görevlilerinin aracın siteye girişini engellemeleri sebebiyle 15 (on beş) dakikalık gecikme süresinin aşılması durumunda sorumluluk Transfer212’e ait değildir. 15 (on beş) dakikanın bu şekilde aşılması ve müşterinin aracı beklememesi durumunda bedel iadesi yapılmaz.Müşteri transfer saatinde belirlenen noktada bagajlarıyla birlikte hazır bulunmak zorundadır. Müşterinin transfer saatinde transfer noktasında hazır bulunmaması halinde Transfer212’ce tahsis edilen araç müşteriyi 15(on beş) dakika beklemekle yükümlüdür. 15 (on beş) dakika sonunda müşterinin bagajlarıyla birlikte belirlenen noktaya ulaşmaması halinde aracın daha fazla bekleme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Transfer noktasında Transfer212 personelinin aracı terk ederek bagaj, evcil hayvan kafesi taşıma, transfer edilecek yolcuya araca kadar refakat etme zorunluluğu bulunmamaktadır. On iki yaşın altındaki çocukların transferi, yanlarında yetişkin refakatçileri olmadan yapılmayacaktır. Refakatçinin alındığı noktaya geri transferi, web sitesinde geri dönüş hizmetini satın almasına bağlıdır. Transfer edilecek müşteriyle birlikte tekerlekli sandalye transferi de talep ediliyorsa bu husus müşteri tarafından hizmeti online satın alımı esnasında bildirilecektir. Müşterinin hizmeti online olarak satın alırken belirtmesi durumunda, tahsis edilecek araç içine bir adet bebek koltuğu Transfer212 tarafından yerleştirilecektir. İşbu sözleşmeye konu hizmetin hava ve yol koşulları, araç arızası, müşteri veya şoföre ilişkin ani sağlık problemi, transfer esnasında kolluk kuvvetlerince yapılacak kontroller ve sair sebeplerle aksaması, yapılamaması durumlarında ve bu sebeplerle yolcunun uçuşa yetişememesi hallerinde; Transfer212 yalnızca peşin ödenen hizmet bedelinin müşteriye iadesiyle yükümlüdür. İşbu sözleşmenin bedel iadesi yapılmayacak durumları öngören hükümleri saklıdır. Müşteri bedel iadesi yükümlülüğü dışında Transfer212’in uçak bileti bedeli ve sair maddi/manevi zarar tazmini yükümlülüğü bulunmadığını kabul taahhüt ve beyan ederler. Müşterinin transfer esnasında transferden vazgeçmesi durumunda; Transfer212’in müşteriyi alınan noktaya geri transferi yükümlülüğü bulunmamaktadır. Aracın iş programının imkân vermemesi durumunda müşteri trafik kurallarına uygun biçimde en yakın meskun mahalde bırakılır. Böyle bir durumda bedel iadesi yapılmaz.

Müşterinin transfer esnasında; eşya unutulması ve sair herhangi bir sebeple alındığı noktaya geri dönülmesi ve transferin tamamlanmasını talep etmesi durumunda, Transfer212’in böyle bir yükümlülüğü bulunmamaktadır. Aracın iş programının imkan verdiği ölçüde müşterinin bu talebini gerçekleştirmek Transfer212’in tercihine bağlıdır. Böyle bir durumda müşterinin uçuşa yetişememesi ve sair başkaca bir zarara uğramasından Bitransfer sorumlu değildir, bedel iadesi de yapılmaz.Transfer esnasında araç içinde taşınan yolcuların veya hayvanların herhangi bir sağlık problemi yaşamaları halinde; Transfer212 personeli yolcuyu derhal en yakın sağlık birimine transfer etmekte yükümlüdür. Yolcunun aksi yöndeki talebi Transfer212 personelini bağlamaz. En yakın sağlık birimi resmi sağlık kuruluşları olabileceği gibi özel sağlık kuruluşları da olabilecektir. Sağlık problemi yaşayan yolcunun/hayvanın en yakın sağlık birimine transferi esnasında ve sonrasında gerçekleşen ölüm, bedeni hasar, maddi manevi başkaca herhangi bir zarar Transfer212’in sorumluluğunda değildir. Transfer sonunda müşteri, hizmeti satın alıp varış noktasına ulaştığına dair bildirim evrakını imzalamakla yükümlüdür. Müşterinin talebi halinde verilen hizmete ilişkin fatura müşterice belirtilen adrese Transfer212 tarafından gönderilecektir.

8-Mücbir Sebep Tarafların kendilerinden kaynaklanmayan her tür ve nitelikteki mücbir sebepler, tabiat olayları, olumsuz iklim koşulları, toplumsal olaylar, halk hareketleri, çalışma hayatındaki olumsuz gelişmeler nedeniyle meydana gelen olaylar, yasal veya yasal olmayan her türlü işçi veya işveren hareketleri, grev, lokavt, sendikal hareketler ve iş yavaşlatma eylemleri, savaş, silahlı çatışma, ihtilal, sıkıyönetim veya olağanüstü hal ilanı, gruplar arası çatışma ve ayaklanmalar sonucu, işbu sözleşmeye konu yükümlülüklerini yerine getirememeleri durumunda; sayılan durumların/olumsuz etkilerinin sona ermesine kadar işbu sözleşme askıda kalacaktır. Sayılan durumların/olumsuz etkilerinin sona ermesiyle sözleşme tekrar yürürlüğe girecektir. Mücbir sebepler neticesinde tarafların yükümlülüklerini yerine getirememesi diğer tarafa fesih veya tazminat hakkı tanımaz.

9-İptal Şartları ve Diğer Hükümler Yolcunun satın aldığı kampanyalı üründe, herhangi bir sebeple iptal, değişiklik ve ücret iadesi yapılamaz. Tarih ve saati geçmiş rezervasyonların, iptal ve iade talepleri için bankaya ya da Transfer212’ e yapılan başvurular geçersizdir.

10-Yetki İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğacak her türlü itilafların hallinde TC Kanunları uygulanacak ve İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.

11-Yürürlük Sözleşmede imzası bulunmayan ancak sözleşmeye konu hizmeti alan yolcu(lar) kendi adlarına kayıt yaptırmakta görevlendirdikleri 3.kişilerin, işbu sözleşmeyi okuyup imzalaması ile sözleşme hükümlerini kabul etmiş sayılırlar. İşbu sözleşme 2 nüsha halinde tanzim edilerek taraflarca imzalanmış olup, sözleşmeden kaynaklanan anlaşmazlıklarda, 4925 Sayılı Karayolu Taşıma Kanununu ve sair TC mevzuatı maddeleri uygulanır. İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir. Adımıza düzenlenmiş olan bu sözleşmenin tamamını, hareket tarihi ve saatini, 4925 sayılı karayolu taşıma kanununu, internet sayfasındaki bilgileri okuyup, anlayıp, kabul ederek bir nüshasını teslim aldım.

Hizmet alan(lar) adına imzalayanın

Adı-Soyadı/Tarih/İmza:

Transfer212 adına imzalayanın

Adı-Soyadı/Tarih/İmza:

Transfer212.com